Bitkiler

Göğüs Büyüten Bitkiler

Dolgun ve iri göğüslere sahip olmayan kişiler, göğüs büyüten bitkiler sayesinde doğal yoldan istediklerini görünüme kısa sürede kavuşabilmektedir. Bilindiği gibi göğüslerin büyümesi veya küçülmesi hormonlar ile ilgilidir. Ancak estetik kaygılar nedeni ile büyük göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar, estetik operasyonlar, kremler ve özel masaj teknikleri tercih ederek göğüslerini büyütmek istemektedir. Fakat bitkisel çözümler ile de göğüs büyütmek mümkündür.

Susam Yağı

Kalsiyum, demir ve fosfor bakımından zengin olan susam, önemli bir göğüs büyütücü bitkidir. Bu bitki ile uzun yıllardır göğüs büyütücü kremler formüle edilmektedir. Fakat doğrudan susam yağını göğüslere sürerek de diri ve sert göğüslere sahip olmak mümkündür.

Çemen Otu Tohumu

En etkili göğüs büyütme yöntemlerinden biri de çemen otu tohumu kullanmaktadır. Yapısında diosgenin bulunan bu bitki, kolin,  yamogenin, tiamin, piridoksin, gitogenin, tigogenin, trigonellin ve neotigogensini de içinde barındırmaktadır. Ayrıca potasyum, bakır, kalsiyum, selenyum, demir, çinko, manganez gibi çeşitli vitamin ve mineraller açısından da oldukça faydalıdır. İçerdiği bu değerler sayesinde bu bitki, göğüslerin büyümesinde önemli bir role sahiptir.

Şerbetçi Otu

Günümüzde bira yapımında kullanılan şerbetçi otu da göğüs büyüten bitkiler arasında yer almaktadır. Bu otun içeriğinde bulunan humulone, izohumulon ve doğal fenoller göğüsün büyümesinde etkili bir role sahiptir. 

Çörek Otu

Çörek otu kullanmak en bilinen göğüs büyütme yöntemlerinden biridir.  Kişiler, bu bitkiyi su ile ezilmiş bir şekilde aç karnına bir çay kaşığı şeklinde tükettiklerinde etkisini kısa sürede görecektir. 

Testere Palmiyesi

Pek çok sağlık problemi için kullanılan testere palmiyesi, meme bezlerinin gelişmesinde de önemli bir etkiye sahiptir. Bu nedenle dolgulu ve büyük göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar bu bitkiyi kullanabilirler.

Okumanızı Öneririz;  Keten Tohumunun Faydaları Nelerdir? Keten Tohumun Bilinen 10 Faydası!

Yam Kökü

Hormon yapımında uyarıcı etkisi olduğu bilinen yam kökü, çok eski zamanlarda Meksika’da kadınların kolay doğum yapması için kullanılmaktaydı. Daha sonra yapılan araştırmalarda ise memelerin büyümesinde de etkili olduğu ortaya çıkmıştır.

Rezene Tohumu

Göğüs büyüten bitkiler gurubunda rezene tohumu da yer almaktadır.  Yapısında bulunan limonen, anetol, anisik aldehid, mirsen, pinen, fenkondan, demir, kalsiyum, potasyum, selenyum ve kavikol gibi değerler sayesinde göğüslerin istenilen forma kavuşmasına da etkisi büyüktür.

Melek Otu

Kadın hastalıklarında en çok kullanılan otlardan biri olan melek otu; kabızlık, dolaşım bozukluğu, diyabet ve kansere de iyi gelmektedir. Özellikle bu bitki, hormon metabolizmasında önemli bir etkiye sahiptir. Bu bitki göğüs büyütmek amacı ile de kullanılmaktadır.

Karahindiba

Karaciğer hastalıklarında önemli bir yere sahip olan karahindiba, içerdiği vitamin ve mineral açısından eşsiz bir bitki çeşididir. Göğüs büyüten bitkiler arasında en etkililerinden biri olan bu bitki, Avrupa ülkelerinde salata olarak çokça tüketilmektedir.

Yukarıda bahsedilen bitkiler sayesinde herhangi bir estetik operasyona ya da kimyasal içeren kremlere gerek kalmadan göğüslerin büyümesi mümkündür. Fakat bilinmelidir ki bitkisel yollar ile göğüs büyütme yöntemleri 16-30 yaş arasındaki kadınlar için geçerlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu